Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade Φοζ ντο Ιγκουασού απέχει περίπου 7 χλμ. από τον Βουδιστικό Ναό, και παρέχει Wi-Fi σε όλο το κατάλυμα. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει επίσης ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο έχει άνετη τοποθεσία, περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο Cataratas JL. Ο Ζωολογικός Κήπος Bosque Guarani είναι 400 μέτρα από αυτό το κατάλυμα και Πάρκο Monjolo είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Amarantha Pub απέχει 250 μέτρα από το Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade. Οι πελάτες θα βρουν τη στάση λεωφορείων 315, 335 Morumbi 3 δίπλα σ' αυτό το ξενοδοχείο, σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Διαθέτουν επίσης ιδιωτικά μπάνια.
Δοκιμάστε πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας στο Churrascaria do Gaucho που βρίσκεται 300 μέτρα από το κατάλυμα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade;
Τo ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο άνετο ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το άνετο ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade στις 10:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί το άνετο ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade.
Στο άνετο ξενοδοχείο Quarto Aconchegante No Centro Da Cidade υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.